Korona Kielce z przytupem zakończyła sezon w Keeza Klasie Okręgowej. Mimo że już wcześniej mieli zapewniony awans, pewnie 5:1 pokonali na zakończenie rozgrywek Astrę Piekoszów. Bramki zdobyli Oskar Sala, Kamil Majka i Antoni Stępień. Był to udany sezon dla zespołu KKP Korona, który awansował do Keeza 4. Ligi. Po meczu piłkarze, trenerzy i zarząd fetowali awans. Prezes Łukasz Karwowski był zadowolony z wyniku. Kibice również świętowali zwycięstwo swojej drużyny. Zobacz zdjęcia kibiców z tego spotkania. W meczu wystąpili także Dawid Banaśkiewicz i inni zawodnicy Astry Piekoszów. Korona Kielce wygrała mecz dzięki dobrej grze zespołowej. Był to ważny mecz dla obu zespołów.